pageCap

Grup Şirketlerimiz

TERMİNAL YAPI A.Ş.
TERMİNAL YAPI A.Ş.
TERMİNAL YAPI, özellikle askeri altyapı işleri ve endüstriyel tesisleri olmak üzere inşaat sektörünün birçok alanında uzmanlaşmıştır. 100`ün üzerinde proje zamanında ve bütçesine uygun olarak başarıyla tamamlanmıştır. TERMİNAL Yapı’nın işlerinin kapsamında bulunanlar havaalanları, limanlar, dalgakıranlar, iskeleler, sualtı boruları veterminal sistemleri, tanker yükleme ve boşaltma sistemleri, her türlü bomba, patlamaya ve NBC (nükleer, biyolojik ve kimyasal) dayanıklı bina ve depolar, elektromanyetik dayanıklı binalar ve kontrol merkezleri, boru hatları, yol inşaatı, değişik büyüklükte konut projeleridir.

Aynı zamanda TERMİNAL YAPI’ nın bitirdiği projelerin arasında endüstriyel tesis montajları, fabrikalar, büyük miktarda kapalı alan mekanları, büyük motor ve makine montajı ve fırın montajları da bulunmaktadır. TERMİNAL YAPI, insan kaynaklarına ve inşaat makine-ekipmanına büyük yatırım yapmış durumdadır. Merkezde 60 ve mevcut devam eden projelerde yaklaşık 600 kişilik personel istihdam etmektedir. TERMINAL YAPI, bütün kaynakları ve geçmişten gelen deneyimini, ISO 9001:2000, ISO 14001 VE OHSAS 18001 kalite belgesi ile kanıtlamış ve her önemli projeyi üstlenmeye ve değerli bir ortağınız olmaya hazırdır.

İNDET A.Ş.
Kurulduğu günden beri doğalgaz boru hattı, çelik konstrüksiyon yapılar ve kapsamlı tesisat projelerini başarı ile tamamlamış olan İNDET, 1989' dan beri faaliyet gösteren ve grup şirketlerimizden biridir…
İNDET A.Ş.
KIRGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
KIRGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. serbestleşen doğal gaz piyasasında faaliyette bulunmak üzere 08.04.2004 tarihinde kurulmuştur. Bu çerçevede ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU (EPDK) 'nun yapmış olduğu Şehir Dağıtım İhalelerinden, Kırıkkale, Kırşehir Şehir Doğal Gaz Dağıtım İhalesi’ni kazanmıştır. İhale sonrası 4646 sayılı DOĞAL GAZ PİYASASI KANUNU gereği Kırıkkale, Yahşihan, Bahşili ve Kırşehir Belediyesi ile Şirket Ortaklığı tesis etmiş ve şirket unvanı 08.04.2004 tarihinde KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. olmuştur.

KIRGAZ, 04.06.2004 tarihinde EPDK'dan Kırıkkale, Kırşehir illeri sorumluluk alanı kapsamında faaliyette bulunmak üzere 30 yıl geçerli olan DAĞITIM LİSANSI' nı almıştır. KIRGAZ, Kırıkkale şehrinin lisans kapsamındaki faaliyetlerine 04.12.2004 tarihinde fiilen başlamıştır. KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Kırıkkale, Yahşihan, Bahşili, Hasandede, Hacılar ve Kırşehir Belediyesi, KIRGAZ' ın ortağıdır.

RESİM İSTANBUL
Resim İstanbul Projesi 81.433 m² arazi üzerinde 28 blokta toplam 1.394 daire ile İstanbul’un en yüksek ve oksijen oranının en fazla olduğu tepesi Aydos’ta yer alan Aydos Ormanının sınır komşusudur. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatifleriyle farklı m²’lerde geniş daire seçenekleri olan projemizde hem açık – hem kapalı alanda pek çok farklı aktiviteler bulunmaktadır.Resim İstanbul, Sancaktepe’ nin merkezinde E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında, Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde eşsiz bir konum özelliğine sahiptir.
RESİM İSTANBUL

Proje Finans Merkezi Ataşehir’e 10 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dk, Kartal sahiline 10 dk mesafededir. Metro ile Üsküdar 24 dk, Yenikapı 36 dk, Taksim 44 dk. olup, 3. Köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı sayesindeyse her yere daha hızlı ulaşabilme imkanına sahiptir…

Bizimle İletişime Geçin